banner277
banner264

Tire Belediyesi’nden Kantinlere Denetim

Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe sınırları içindeki kantinlere denetim yaptı. Yapılan rutin denetimlerde yiyecek ve içeçeklerin son kullanma tarihlerini kontrol eden ekipler aynı zamanda hijyen kontrolü de yaptı.

banner288
Tire Belediyesi’nden Kantinlere Denetim

 Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe sınırları içindeki  kantinlere denetim yaptı. Yapılan rutin denetimlerde yiyecek ve içeçeklerin son kullanma tarihlerini kontrol eden ekipler aynı zamanda hijyen kontrolü de yaptı.

Fatih ŞAŞMAZ – TİRE İHA

Olumsuz bir durumla karşılaşmadıklarını belirten Tire Belediyesi Zabıta Müdürü Tarık Bolpaça, öğrenci ve velilerin de dikkatli olmalarını, olumsuzluk halinde Zabıta Müdürlüğüne bilgi vermelerini isteyerek sözlerini şöyle sürdürdü.”Ekiplerimiz, ilçemizdeki tüm okulların kantinlerini düzenli olarak denetliyor. Yiyecek ve içeceklerin son kullanma tarihlerinden, gıdaların saklanma koşullarına ve kantinlerin hijyen durumlarını, gereki ruhsat ve diğer belgelerini inceliyoruz” Öğrencilerimiz bizler için çok değerli. İnsan Sağlığını tehdit edecek her türlü unsur da gereken neyse yaparız.”dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275