banner277
banner264

Tanrıseven'den Tire'ye "Geçmiş Olsun" mesajı

Eski Tire Kaymakamı, Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire'ye geçmiş olsun mesajı gönderdi.

banner288
Tanrıseven'den Tire'ye "Geçmiş Olsun" mesajı

İzmir'in Seferihisar açıklarında olan 6,6'lık depremin ardından İzmir'in Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkımın meydana geldiği, enkaz altında vatandaşların olduğunun öğrenildi. Tire’de de hissedilen deprem sonrası eski Tire Kaymakamı, Giresun Vali Yardımcısı  Dr. Hasan Tanrıseven, İHA Muhabiri Fatih Şaşmaz’ı arayarak deprem sonrası Tire'nin durumu hakkında bilgi aldı. Tire’de bir can kaybı yaşanmamasının sevindirici olduğunu söyleyen Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven sözlerini şöyle sürdürdü: 

“GEÇMİŞ OLSUN İZMİR”
"Giresun olarak yaşadığımız büyük bir sel felaketinin yaralarını yeni yeni sararken İzmir’den gelen deprem haberi bizleri ziyadesi ile üzdü.  İzmir’de bir çok binanın yıkıldığı ve vatandaşlarımızın mahsur kaldığını gördük. Çok şükür Tire’de herhangi bir can ve mal kaybı yok. Öncelikle Tireli hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İzmir’de enkaz altında kalarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum. Devletimiz Giresun sel afetinde olduğu gibi İzmir’de de görevinin başındadır. İnşaallah yaralar en kısa süre içerisinde sarılacaktır. Güzel İzmir’imize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.  Allah, memleketimizin ve vatandaşlarımızın yardımcısı olsun.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin Kaya
Metin Kaya - 1 ay Önce

Çok teşekküler sayın Hasan bey. Biz Tire halkına arayıp geçmiş olsun dileklerinizi iletmeniz bizi çok memnun etti. Rabbim tüm Türkiye'nin yar ve yardımcısı olsun. Hepimize geçmiş olsun.

mustafa ülkar selcuk belevi gölü.gölbası işletme sahibi
mustafa ülkar selcuk belevi gölü.gölbası işletme sahibi - 1 ay Önce

sagol sayın valim duyarlılıgın icin teşekkür eder saygılar sunar treye gelirseniz sizleri agırlamaktn onur duyarım 0 530 566 42 85

Hansen GODLOVER
Hansen GODLOVER - 1 ay Önce

Sana da geçmiş olsun...

SIRADAKİ HABER

banner275