banner277
banner264

Zeynep Aydın Türkiye Şampiyonu oldu

Tire’de yaşayan Zeynep Aydın, İstanbul’da düzenlenen vücut geliştirme yarışmasında Türkiye Şampiyonu oldu.

banner288
Zeynep Aydın Türkiye Şampiyonu oldu
banner291

Tire’de yaşayan vücut geliştirme sporcusu Zeynep Aydın, İstanbul’da düzenlenen yarışmada 2021 yılı Büyük Bayanlar Fizik Türkiye Şampiyonu oldu. Zeynep Aydın, Türkiye’de kazandığı şampiyonluğun ardından gözünü şimdi de Dünya Şampiyonluğu’na dikti. Şampiyonlukla ilgili HaberTire’ye konuşan Zeynep Aydın, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

“1 Mayıs'ta başladığım hazırlık sürecini 1 Ekim'de taçlandırdık. Geçtiğimiz sene hazırlanmış olduğum iki yurtdışı yarışmasının pandemi sebebiyle iptal olması üzerine hedefimi 2021 yılı için belirledim. Maalesef Türkiye'de vücut geliştirme yapan kadın sayımız az olduğu için podyumda kıyasıya rekabetim olmuyor, bu yüzden asıl hedefim yurtdışı. Ve uzun süredir bunu bekliyordum. Şuan 3-8 Kasım 2021 yılında İspanya'da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası için hazırlıklarımıza kaldığımız yerden tempomuzu bozmadan devam ediyoruz. Yurtdışında kategorimde 2 yarışma yapacağım. Bunu da tamamladığım takdirde bu seneki 3. yarışmamı yapmış olacağım. Tireli değilim ama zamanında Tire'ye bir söz vermiştim. Şampiyonluk getireceğim diye. Ben sözümü tuttum. Bu zorlu süreçte yanımda olup inanan destekleyen herkese teşekkür ederim. Umarım Dünya Şampiyonası'nda da güzel bir başarı elde ederiz. Kendinize inandığınız takdirde her şeyi başarabilirsiniz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Canan Gelen
Canan Gelen - 11 ay Önce

Tebrik ediyorum hocam. MAYORKA FİTNESS CENTER çalışma arkadaşın olarak gurur duyuyorum sizinle. Umarım dünya kupasını da alırsınız ve salonumuzun en güzel yerinde sergileriz. Güçlü kadın, azimli insan yolun açık şansın bol olsun.

SIRADAKİ HABER

banner274