banner277
banner264

Tire Spor, Çırpı deplasmanından yenik döndü

Tirespor, hafta sonu Çırpı Doğan Spor ile deplasmanda yaptığı ikinci grup karşılaşmasından da, ortaya koyduğu tüm gayretlere rağmen, yenik ayrıldı.   Ali YILDIZ / Büyük...

banner288
Tire Spor, Çırpı deplasmanından yenik döndü
banner291

Tirespor, hafta sonu Çırpı Doğan Spor ile deplasmanda yaptığı ikinci grup karşılaşmasından da, ortaya koyduğu tüm gayretlere rağmen, yenik ayrıldı.

 

Ali YILDIZ / Büyük Tire Gazetesi

Bu yıl 1. Amatör Küme 10. Grup’ta mücadele veren Tirespor, Bayındır ekibi Çırpı Doğan Spor karşısında deplasmanda yaptığı karşılaşmadan da istediği sonuçla ayrılamadı. Ligin birinci haftasında Bayındırspor’a kendi evinde yenilen Tirespor, ikinci müsabakasında da elinden geleni ortaya koymaya çalışmasına rağmen, galibiyet için yeterli bir oyun ortaya koyamayınca sahadan bir kez daha boynu bükük ayrıldı.

Çırpı Beldesi futbol sahasında Pazar günü yapılan müsabakanın ilk yarısı ‘0-0’ sonuçlandı. İkinci yarı ev sahibi takım olmanın avantajlarını kullanmak isteyen Çırpı Doğan Spor, geliştirdiği ataklardan birinde golle buluşunca, karşılaşmanın ilk ve tek golünün sahi oldu ve sahadan ‘1-0’ galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276