banner277
banner264

Tire 2021 FK Serkan Söğüt ile 5 yıllık sözleşme imzaladı

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup'ta şampiyonluk hedefleyen Tire 2021 Futbol Kulübü, mevcut teknik direktörü Serkan Söğüt ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

banner288
Tire 2021 FK Serkan Söğüt ile 5 yıllık sözleşme imzaladı
banner291


 

Düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Hüma Yüksel, büyük hedefler doğrultusunda Serkan Söğüt ile 2026 yılına kadar anlaşmaya vardıklarını söyledi. Yeni bir oluşumla profesyonel ligleri hedeflediklerini belirten Başkan Yüksel, "Tiremize ve Türk futboluna yakışan oluşumun mimarı olan genç, idealist, başarılı hocamızla uzun soluklu anlaşmaya vardığımız için mutluyuz. İlk etapta 2026 yılına kadar 5 yıllık sözleşme imzaladık ve daha sonrasına da 2036 yılına kadar uzatmak istiyoruz. Türkiye'de Altınordu ve Avrupa'nın birçok kulüplerinde örnekleri olduğu gibi uzun soluklu bir vizyon belirledik. Tiremizin ismini tüm Türkiye’ye Serkan hocamızla birlikte duyuracağımıza inanıyoruz. Anlaşmanın hem kendisine hem de kulübümüze hayırlı olmasını temenni ederek, değerli hocamıza başarılar diliyorum." dedi.

Teknik Direktör Serkan Söğüt ise kendisine ve ekibine olan bu güveni boşa çıkarmamak için ellerinden tüm gayreti göstereceklerini ifade ederek, "Bu şehirde gerek futbolcu gerekse teknik adam olarak hizmetlerde bulunurken birçok şampiyonluk kazanmıştık. Bu kez de Tire 2021 Futbol Kulübümüzde yeni bir oluşum içerisine girdik. Burada olmaktan son derece mutluyum. Kendimi bu şehre ait hissediyorum. Bana güvenen Başkanımız Hüma Yüksel'e ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hüma Hanım, futbolu seven bir başkanımız. Kendisi Tire için büyük şans. Bu yıl başkanımızın büyük destekleriyle çok kaliteli ve karakterli oyunculardan kurulu kadro kurarak hedefimizi 3. Lig olarak belirledik. Daha sonra da kademe kademe ilerleyip üst liglerde olmayı planlıyoruz. Halkımızın destekleriyle de büyük başarı hikayesini yazarak Tire'mizi Türk futbolunda layık olduğu yerlere getirmeyi hedefliyoruz. Hayırlısı olsun." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275