banner277
banner264

Tire 1922 için kenetlendiler

Tire 1922 Spor için destek ve dayanışma yemeği düzenlendi. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’in de katılımı ile düzenlenen moral yemeğine çok sayıda iş adamı ve sivil toplum kurumu yöneticisi katıldı.

banner288
Tire 1922 için kenetlendiler
banner291

“BU TAKIM HEPİMİZİN” 
Yemeğe ev sahipliği yapan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu takım hepimizin başta Belediye Başkanı olarak ben ve sizler takımımızı desteklemek durumundayız. Tire 1922 Spor kulübümüz başarı elde ederse iş dünyası olarak sizler de başarı elde eder, daha çok kazanırsınız. Ben sizlerin takımımızla birlikte ilçemizin tanıtımına önemli katkı vereceğine yürekten inanıyorum. Sayın Kaymakamımız ve iş adamlarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum.”

KAYMAKAM TANRISEVEN, “TİRE 1922’Yİ DESTEKLEMEK HEPİMİZİN GÖREVİ”
Kaymakam Tanrıseven, Tire’ye göreve başladığı ilk günden bu yana ilçenin tanıtımı ve kalkınması için her alanda çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Yüksek öğretimin geliştirilmesinden, turizm ve sanayi alanlarına kadar birçok alanda faaliyet sürdürdüklerini kaydeden Kaymakam Tanrıseven şunları söyledi:
“Stadımız bilindiği üzere takımımızdan önce bir üst lige yükseldi. Ege Bölgesinin en modern stadı Tire’de yapıldı. Şimdi sıra takımımızı üst lige çıkarmakta. Kentimizin bütün bileşenleri, iş adamları, taraftarımız destek verecek ki bunu başarabilelim. Üst ligler Tire’mizin tanıtımı ve ekonomisi için ciddi bir kazanım olacak. Tire1922 Spor üst lige çıktığı gün, Tire de üst lige çıkacaktır.”
 
Kaymakam Tanrıseven, geçmişte spor kulübü yöneticisi ve mülki amir olarak hep spora destek verdiğini belirterek, “Tire 1922 bu sezon büyük başarı göstererek bir üst lige çıkacağına hepimiz inanıyoruz. Bu nedenle Tire 1922’yi desteklemek hepimizin görevi ve önceliğimizdir” dedi.
 
İŞ ADAMLARINDAN SPORA BÜYÜK DESTEK
Yemeğe katılan davetliler, Tire 1922 Spor kulübü için kendi aralarında bağış topladılar ve bu yardımların daha da devam edeceğini belirttiler.
Geceye Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven başta olmak üzere Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı, Tire 1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, kulüp yöneticileri ve birçok iş adamı katıldı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil ertuğrul
Halil ertuğrul - 4 yıl Önce

tirespor eskiden daha bir heyecan vardi tabi ozamanlar tirespor gummespor olmak uzere iki takim vardi cokda heyecan vardi tire halkinda simdi o heyecan ve ruhu tire halkinda goremiyorum once bu ruhu asilayin herkese basari arkadan gelecektir.

SIRADAKİ HABER

banner274