banner277
banner264

Belediye işçileri, halı sahada karşılaştı

Tire Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı işçiler halı saha maçında karşılaştı. Karşılaşmayı 7-4’lük skorla temizlik işçileri kazandı.

banner288

Ülke genelinde atılan kademeli normalleşme adımlarıyla birlikte Tire’de de hayat normale dönmeye başladı. Tire Belediyesi Park Bahçe işçileriyle Temizlik işçileri dün akşam düzenlenen halı saha maçında karşı karşıya geldi. İşçiler arasında birlik beraberliği artırma ve kaynaşmaya yönelik düzenlenen karşılaşmayı her iki birimin de çavuşu olan Mutlu Akı yönetti.  Fatih Parkı’ndaki halı sahada oynanan maçta 5 sarı kart ile 1 kırmızı kart çıktı. Karşılaşmayı 7-4’lük bir skorla temizlik işçileri kazandı. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran karşılaşmada işçileri yalnız bırakmadı. Maçın ardından bir konuşma yapan Başkan Duran;

“Pandemi koşullarının yumuşamasıyla normalleşen Türkiye’de bu gece burada iki birim çalışanlarımızın yapmış olduğu spor karşılaşmasına seyircilik ettik. Çok güzel bir mücadeleydi. Bu tür spor karşılaşmaları birimlerimizde çalışan insanlarımızın birbiriyle iletişimini güçlendirecek cinsten organizasyonlardır. Her iki birimimizi de tebrik ediyorum. Bu tür organizasyonların çoğalacağına inanıyorum. Bu güzel organizasyon için başta her iki birimimizin yetkilileri olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Oyuncular ve seyirciler, maçtan sonra kendilerini tatlı ve dondurma ile ödüllendirdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275