banner277
banner264

Veysel Sağlam, siyaset yapan memurları uyardı

Ak Parti Tire İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Sağlam, Facebook hesabından canlı yayın yaparak siyaset yapan devlet memurlarını uyardı. Paylaşım bazı çevrelerden tepki gördü. 

banner288

Facebook üzerinden yaptığı canlı yayınlarla tanınan Veysel Sağlam, neredeyse her gün bir konuda canlı yayın yaparak, Tireli seçmene sesleniyor. Bu canlı yayınlardan birini daha dün gece yaptı. 

Bu kez canlı yayın konusu devlet kurumlarında siyaset yapan memurlardı.  Sağlam, “Arkadaşlardan şikâyetler almaya başladık. Takip ediyoruz, vatandaş rahatsız. Devlet memuru olup siyaset yapmak isteyenler memurluğu bırakacaklar. Devlet memuru olup sayfalarında Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edenler, Hükümeti eleştirenler ve eleştiriler paylaşımında bulunanları uyarıyorum. 24 Haziran’dan sonra ona göre ağlayıp sızlanmasınlar. Memur olup, siyasette farklı görüşü olabilir ama hakaret edecek şekilde paylaşım yapıyorlarsa buna da katlanacaklar. Elimden geleni yapacağım zaten" dedi.

Sağlam'ın bu videosu bazı çevrelerce memurlara tehdit olarak algılanırken, yayın esnasında yorum yazan pek çok kişi de Veysel Sağlam'a destek verdi. 
Konuyla ilgili Veysel Sağlam'ın ya da ilçe teşkilatının başka açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 02:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyo
Ceyo - 3 yıl Önce

Okul müdürlerinin koştura koştura belevi yolunun açılışa gitmesine ne diyorsunuz Veysel bey? O gün yapılan da memurların siyasete karışması değil miydi?

Hüseyin Birgilioğlu
Hüseyin Birgilioğlu - 3 yıl Önce

İki kelimeyi bir araya getirip cümle kurmasından haberi olmayan insanlar canlı yayınla şaklabanlığa soyunuyor kralın soytarıları

Delidolu
Delidolu - 3 yıl Önce

O kimki karışıyor

nail bilgin
nail bilgin - 3 yıl Önce

akp lehıne yapılsaydı sorun yoktu.Bu ülkenin tarafsızlık yemini etmiş ve herkesin cumhurbaşkanı olması gereken kişi bile siyaset yapıyor normal memurlar yapmış ne var bunda zoruna mı gitti.

Hakkı Kırlı
Hakkı Kırlı - 3 yıl Önce

Bu şahsın konuşmalarını uygun bulmuyorum.Bi şey yapakcaksa kişileri uygun bir dille uyarabilir.

Efe
Efe - 3 yıl Önce

Devletin Cumhurbaşkanı siyaset yapıyorsa herkesin yapma özgürlüğü doğar sistem buna herzaman açıktır.devlet in başı görev ve yükümlülükleri yerine getirmekle mecburdur.başkanlık sisteminde hak ve hürriyetler ile Cumhurbaşkanlığı sistemini birbirine karıştırmayın

SIRADAKİ HABER

banner275