banner277
banner264

Tireli siyasetçi, genel başkan yardımcısı oldu

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı için aday olan Ayten Gülsever, kurultayda Aylin Nazlıaka ile birleşti. Nazlıaka seçimi kazanarak Kadın Kolları Genel Başkanı seçildi.

banner288
Tireli siyasetçi, genel başkan yardımcısı oldu

Ercan ÇELİK

Tire’de doğup büyüyen ve uzun yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi altında siyaset yapan Ayten Gülsever kadın kolları kurultayında genel başkanlığa aday olmuştu.  “Kadınlar birlikte güçlü” diyerek Aylin Nazlıaka ile birleştiklerini açıklayan Gülsever, Nazlıaka’nın seçimi kazanarak genel başkan seçilmesiyle genel başkan yardımcısı olarak merkez yürütme kurulunda yer aldı.

Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın A takımına Gülsever’în dışında İzmir İl Kadın Kolları Eski Başkanı Nurşen Balcı ve Urla İlçe Eski Başkanı Hatice Semerci de katıldı.

“AMACIMIZ KADINLARA GÜÇ VERMEK”

Konuyla ilgili HaberTire’ye konuşan Gülsever, “Güçlü bir kadın örgütü oluşması noktasında yola çıktık. Bunun için aday oldum. Güçlü bir adaydım. Genel merkezimizimizin takdiriyle böyle bir oluşuma gittik. Güzel de oldu. Amacımız kadınlara güç vermek. Bu yolda canla başla hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275