banner277
banner264

Tire MHP'den kan bağışı kampanyası

Koronavirüs salgını nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla MHP Tire İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan kan bağış kampanyası bugün Tire’de gerçekleştirildi. 

banner288
Tire MHP'den kan bağışı kampanyası
banner291

 
Tire Öğretmenevi karşısında Ödemiş Kızılay Kan Merkezi ile bir kampanya başlatan Tire MHP İlçe Teşkilatı, bugün partililerden ve vatandaşlardan kan istedi. Gün ortasına doğru çok sayıda partili ve vatandaşın katıldığı bağış kampanyası amacına ulaştı.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan; Türk Kızılayı, yardıma muhtaç kişilerin bütün insani ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan, çıkar gözetmeksizin her şartta tüm insanlığın yardımına koşan dünyanın en köklü ve güçlü yardım teşkilatlarından biridir. Bizler de MHP olarak Kızılay ile bir organizasyon düzenleyip azalan kan stoklarına çare olalım dedik. Sağ olsun partili vatandaşlarımız başta olmak üzere bir çok vatandaşımız da kampanyaya destek verdi. Organizasyonumuza destek veren herkese teşekkür ediyorum. Biz ‘Kan ver hayat kurtar’ diyoruz. Kan bir gün hepimize lazım olabilir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275