banner277
banner264

Tire CHP’ye 60 yeni üye daha katıldı

CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’ın başlattığı üye hamlesi devam ediyor. Yapılan son çalışmalarla partiye 60 yeni üye daha katıldı.

banner288
Tire CHP’ye 60 yeni üye daha katıldı
banner291

Geçtiğimiz Şubat Ayı’nda Tire CHP’de yaşanan toplu istifa gelişmesinin ardından kolları sıvayan İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, yeni üye kayıtlarına devam ediyor. Geçtiğimiz 1 aylık süreç içerisinde 3 kere üst üste toplu üye katılımı sağlayan Şenoyar, son olarak önceki gün aralarında farklı parti üyelikleri de bulunan toplam 60 kişiyi daha Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye etti. Son katılımla birlikte 1 aylık süre içinde yeni üyelerin toplam sayısı 200’e ulaştı. Yeni üyelere rozetlerini CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır taktı. Rozet töreni sonrası konuşan Sındır, Şenoyar’ın zor günlerde sürdürdüğü başarılı çalışmalarının CHP’ye güç verdiğini belirtti. Ülkenin CHP’ye en fazla ihtiyaç duyduğu bir dönemde bu hareketlerin çok kıymetli olduğunu ifade eden Sındır, İlçe Başkanı Şenoyar’ı tebrik etti.

ŞENOYAR: “CHP BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK”

Üye çalışmaları ile ilgili konuşan Şenoyar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Geçtiğimz günlerde yaşanan 29 istifa haberinden sonra farklı bir şekilde insanların gelip partimize sahip çıktığını gördük. Ülkenin bu zorlu sürecinde genel politika anlamında ayrışmaya değil, tam tersi politika ve ilçemize olan güven ve teşekkürleri bizi sevindirdi. Kendilerinin çoğu bu istifalardan etkilenerek CHP’ye üye olmak istediklerini ifade ettiler. Üye olmak isteyen her bir vatandaşımız ile birlikte tek tek konuşup genel politika üzerine ve CHP’nin çözüm önerileri üzerine yaptığımız sohbetlerle büyük bir zevkle ve onurla CHP’ye üye oluyorlar. Yeni üyelerimizden aldığımız güç ile CHP’nin ilçemizde ve ülkemizde büyüyeceğine olan inancımız tamdır. Yeni katılan üyelerimize partimize ve ülkemize hayırlı olsun”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276