banner277
banner264

SP Adayı Ekmen, Gökçen Efe ve Ekinhisar meydanlarındaki kahvelerde halkla buluştu

Tire’nin yerli vekil adaylarından biri olan Saadet Partisi adayı Mehmet Ekmen ve beraberindeki heyet ve partini İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, önceki gün gece Tire ilçe merkezinde Ekinhisarı ve Gökçen Efe meydanlarındaki tüm kahvehaneleri tek tek dolaşarak seçim çalışması yaptı ve destek istedi.

banner288
SP Adayı Ekmen, Gökçen Efe ve Ekinhisar meydanlarındaki kahvelerde halkla buluştu

 Tire’nin yerli vekil adaylarından biri olan Saadet Partisi adayı Mehmet Ekmen ve beraberindeki heyet ve partini İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, önceki gün gece Tire ilçe merkezinde Ekinhisarı ve Gökçen Efe meydanlarındaki tüm kahvehaneleri tek tek dolaşarak seçim çalışması yaptı ve destek istedi. Halkın ilgisi ile karşılaşan Ekmen ve SP’liler, “Tirelilerin gösterdiği teveccüh ve sevgi mutluluk verici” dediler. Seçim çalışması süresince gençler başta olmak üzere tüm Tirelilerden oy desteği istendi.

Çeşitli partilere üye olan veya gönül vermiş vatandaşlar Ekmen’e, “Sizi çok arıyoruz. Saadetin olmadığı bir meclis, eksik kalıyor. Biz inanıyoruz ki eskiden olduğu gibi gene meclise girerseniz halkımızın yaralarına merhem olacaksınız. Sizi arıyoruz ve özlüyoruz.” şeklinde sözlerle desteklerini gösterdi.

Aynı gece içinde yaklaşık 800 kişiye ulaşan SP adayı Tireli esnaf Ekmen ise, “Tire’nin sorunlarını biliyoruz. Bu yüzden aday olduk. Ve yetki verildiğinde, her sorunun üstesinden geleceğiz.” dedi. Vatandaşa projelerini aktaran Ekmen, vatandaşlardan çok sıcak tepkiler aldığını belirtti. Bazı vatandaşlar, Necmettin Erbakan’ın siyasi üslubunu ve duruşunu aradıklarını diyerek siyasilerin duruşuna dikkat çektiler.

Vatandaşlar, “Biz yapılan iyi hizmetleri unutmayız” dediler. Yapılan görüşmelerde kimi Tireliler Tire-Selçuk yolundaki soruna dikkat çekti. SP’liler ise “Hep birlikte bu sorunu çözeceğiz” dediler.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 06:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275