banner277
banner264

Şenol Sardoğan, basın mensuplarıyla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan ve yöneticiler, Tire’de görev yapan basın mensuplarıyla yemekli toplantıda bir araya geldiler. Yemekte gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sardoğan, tartışmaları uzatmak istemediğini belirterek birlik beraberlik mesajı verdi.

banner288
Şenol Sardoğan, basın mensuplarıyla buluştu
banner291


 

Ercan ÇELİK

CHP Tire İlçe Başkanlığı görevine atanan Şenol Sardoğan, çalışmalara hızlı başladı. Bir yandan kurumlarla ve diğer partilerle temaslarını sürdüren Sardoğan, Tire’de görev yapan basın mensuplarıyla da bir araya gelerek, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Tire Belediyesi Derekahve Kafeteryası’nda gerçekleştirilen yemekli toplantıya CHP İlçe Yöneticileri ve Tire’de görev yapan basın mensupları katıldı.

Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Şenol Sardoğan, geçtiğimiz günlerde Hidayet Petin’in yaptığı sert açıklamayla ilgili de şöyle konuştu: “Söz konusu açıklamayı yargıya taşıdığım için üzerine yorum yapmak istemiyorum. Kendisi benim uzun yıllardır dostumdur. Neden böyle bir açıklamaya gerek duydu bilmiyorum ama siyasette böyle şeyler olur. Biz şu anda kişisel tartışmaları bırakıp, birlik beraberlik içinde seçime hazırlanma gayretindeyiz. O yüzden bu gibi anlamsız polemikleri zaman kaybı olarak görüyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276