banner277
banner264

Prof. Sofuoğlu’na Tire CHP’den kınama

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun "üniversiteler fuhuş yuvası" sözlerine bir tepki de CHP Tire İlçe Örgütü’nden geldi. İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, “Adını bile söylemenin kendisine madalya olacağını düşündüğümüz bu şahsı, kınıyoruz.” Dedi.

banner288
Prof. Sofuoğlu’na Tire CHP’den kınama
banner291

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz gün  olağan yönetim kurulu toplantısında eksiksiz olarak bir araya gelen CHP Tire İlçe yönetimi üniversiteleri fuhuş yuvasına benzeterek tepkilerin hedefi olan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nu kınadı.

İlçe Başkanı Hakan Şenoyar başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısına kadın kolları, gençlik kolları ve tüm yönetim kurulu üyeleri eksiksiz olarak katıldı. Koronavirüs önlemleri kapsamında  maske ve mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıda üye güncelleştirmesi, yeni üye kayıtları ve örgütlenme, Tire’deki orman ve ağaç katliamları, köy muhtarlarıyla yapılacak görüşmeler, Tire’deki asfalt çalışmaları ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Tire’deki yatırımları gibi maddeler konuşuldu.

Toplantı sonrasında İlçe Başkanı Hakan Şenoyar bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında üniversiteleri fuhuş yuvasına benzeterek tepkilere sebeb olan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nu kınadıklarını söyleyen Şenoyar,”Memlekette tuhaf tuhaf işler olmaya başladı. Biri çıkıp üniversitelerle ilgili ki bu üniversitede çalışan eğitim görevlileri, memurlar, öğrenciler ve müstecirlerin tamamını kapsayan ve tamamına ağza alınmayacak hakaret işçermektedir. Bunun geniş yada ayrıntılı açıklamasına gerek yoktur. Zaten bir şekilde, kendisi ya da bir yakını vasıtasıyla herhangi bir üniversite ve yükseköğretim kurumuna temas eden her birey bu konuda gerekli hassasiyeti gösterecek yeterliliktedir. Tire İlçe Başkanlığı olarak adını bile söylemenin madalya olacağı şahsı kınıyor, kendisine ahlaklı olmaya davet ediyor, yasal çerçevedede gerekli cezayı alarak meslekten men edilerek bu okulları fuhuş yuvasına benzetmesinden dolayı kendisine gerekli cezanın verilmesini talep ediyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
N. H
N. H - 1 ay Önce

Camiler babasının tapulu malımı makamı kötüye kullanıyor

Kadir Yılmaz
Kadir Yılmaz - 1 ay Önce

Önce CHP nin tacizlerini kınasaydınız, her gün bir taciz olayı vukuu buluyor

Vatan
Vatan - 1 ay Önce

CHP partisindeki taciz ve tecavüzleri kinasinn umarım bu yorumu yayınlayacak cesaretiniz vardir

Aylin
Aylin - 1 ay Önce

CHP partisindeki tacizleri kinasinn lütfen azıcık utanın bukadar ayibiniz varken

Ali Komdon
Ali Komdon - 1 ay Önce

CHP zihniyeti nin tacizlerin üstünü örtmek çabasındalar. Taciz Tecavüz ve cebini doldurmak.

SIRADAKİ HABER

banner274