banner277
banner264

Osmanağaoğlu; “MHP çiftçinin gönlünde taht kuracak”

Tire’de STK’ları ziyaret edip esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP İzmir 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu “Seçimlerin ardından güçlü şekilde mecliste yer alıp geçmişte olduğu gibi çiftçinin gönlünde taht kuracağız” dedi.

banner288
Osmanağaoğlu; “MHP çiftçinin gönlünde taht kuracak”
banner291

İzmir 2’nci Bölge MHP Milletvekili adayı Tamer Osmanağaoğlu, Tire’de çiftçiye göz kırptı. STK’ları ziyaret edip, esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP İzmir 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu, “seçimlerin ardından güçlü şekilde mecliste yer alıp geçmişte olduğu gibi çiftçinin gönlünde taht kuracağız” dedi. Tire Süt Kooperatifi ile Ziraat Odası’nı ziyaret eden Osmanağaoğlu, Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük ve Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu ile bir araya gelerek, bölgenin tarım potansiyelini ve çiftçinin isteklerini değerlendirdi. 

“ÇİFTÇİYİ YAKINDAN TANIYORUM”
Tire Süt Kooperatifi’nin modelini bildiklerini ifade eden Osmanağaoğlu, tarım ekipmanları işi yaptığı için çiftçiyi de yakından tanıdığını anlattı. “Çiftçinin ortak sıkıntılarını ve kaygılarını biliyorum” diyen Osmanağaoğlu, “MHP güçlü bir şekilde parlamentoya geldiğinde çiftçilerimizin sorunları ile yakından ilgileneceğimizin bilinmesini istiyorum. Süt Kooperatifi olarak, tüm Türkiye’de uygulanması gereken rol model olmuşsunuz. Bizler de parlamentoya güçlü bir şekilde girdiğimizde sizin öncülüğünüzde bölge üreticisi için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

“SONDAJ YASAĞI VE JEOTERMAL ETÜTLER SON BULSUN”
Osmanağaoğlu ile görüşen Tire Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu ise Küçükmenderes’te uygulanan sondaj yasağının bir an önce kaldırılması istedi. Jeotermal etüt çalışmalarının da dünyanın en kaliteli incirinin yetiştirildiği Başköy’de başlayacak olmasının bölge üreticinde rahatsızlık oluşturduğunu anlatan İbişoğlu, “Konuyu genel merkezimize de aktardık” dedi. Osmanağaoğlu da, seçim sonrası bölge çiftçisinin sorunları en güçlü şekilde meclise taşıyacağız” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275