banner277
banner264

“Ödemiş Belediyesi, yine sözünü tutmadı”

CHP'li Yücel Özen, Ödemiş Belediyesi'nin köy malı olan 3 farklı zeytinliği satmaya hazırlandığını belirterek, "Ödemiş Belediyesi yine sözünü tutmadı!" dedi.

banner288
“Ödemiş Belediyesi, yine sözünü tutmadı”
banner291

Ercan ÇELİK

Son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalara İzmir gündeminde sıkça adı geçen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özen'in hedefinde bu kez Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Ak Parti İl Başkanı Bülent Delican var.

 

HaberTire Gazetesi'ne açıklama yapan CHP'li Özen, "Ödemiş Belediyesi yine sözünü tutmadı. AKP İl Başkanı Delican, sözünü tut! İzmir'de AKP'li belediyelerin talan ve yağma iştahını ne AKP il başkanı Bülent Delican'ın 'Köy mallarını asla sattırmayacağız' sözü ne de AKP örgütleri durdurabiliyor. 'Ben köy mallarını, arazilerini satmıyorum; üzerindeki malları satıyorum' diyen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Üçkonak, Dolaylar ve Mursallı köylerindeki Ata ve Cumhuriyet yadigarı arazi ve zeytinlikleri 10 Şubat günü satıyor. Yalan ve dolan üzerine kurulu AKP iktidarı 2019 yılında hak ettiği tokadı Türkiye halkından yiyecektir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276