banner277
banner264

MHP’den Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

MHP Tire İlçe Teşkilatı  Covid 19 Sürecinde canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarını ziyaret ederek onlara teşekkür etti.

banner288
MHP’den  Sağlık Çalışanlarına Teşekkür
banner291

MHP Tire İlçe Teşkilatı  Tire’de Covid 19 vakalarının düşüş göstermesi ile birlikte yaklaşık  bir senedir geceli gündüzlü virüsle mücadele eden sağlık çalışanlarını  ziyaret ederek onlara karanfil verip teşekkür etti.

Tire’de vaka sayılarının yok denilecek kadar azaldığını ve bu süreçte tüm kamu kuruluşlarının virüsle mücadele ettiğinin altını çizen Tire MHP İlçe Başkanı Arif Demirkan, özellikle bu süreçte sağlık çalışanlarına vefa borçlarının olduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “Ülkemiz yaklaşık bir senedir Covid-19  virisü ile mücadele ediyor. Bu kapsamda ülke olarak başta devletimiz olmak üzere  her bir bireye kadar sorumluluk yüklenerek virüste ciddi bir azalma kaydettik. Tabi bu süreçte  birileri var ki, bizler ne yapsak onların haklarını ödeyemeyiz. Onlar fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımız. Onlar mesai mefhumu gözetmeden gerekirse ailesinden uzak kalarak bizlerin yardımına koşup korkusuzca virüse meydan okudular. Allah’a şükürler olsun şuan ilçemizde koronovirüs yok denecek kadar az.  Bizlerde bunu hep birlikte kuralara uyarak başardık. Tire MHP olarak Corona Sürecini başından bu yana başarılı bir şekilde sürdüren Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere  112 ekipleri, filyasyon ekipleri ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü  bir borç biliyoruz.  Onlar yaklaşık bir yıldır bizim için koşuşturuyorlar. Bizlerde onlara teşekkür etmek ve bu stresli süreçte bir parçada olsun yüzlerinde tebessüm oluşturmak istedik.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274