banner277
banner264

MHP, tarım işçilerini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe yönetimi, hafta sonu bir araya gelerek, taze soğan işleyen tarım işçilerini ziyaret etti. 

banner288
MHP, tarım işçilerini ziyaret etti
banner291

Aktif şekilde faaliyetlerine devam eden ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle gönüllere giren Tire MHP, bu Pazar tarım işçilerini ziyaret ederek onlarla çay içip sohbet etti.

Tire MHP İlçe Teşkilatı yöneticileri Tire’nin Dereli, Kireli, Çobanköy bölgesinde taze soğan işleyen tarım işçileri ile bir araya geldiler.  Tarım işçileri ile sohbet eden MHP’li yöneticiler, onlara yanlarında getirdikleri termuslardan çay ikram ettiler. Gördükleri sıcak ilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen Tarım işçileri, MHP’li yöneticilere teşekkür etti. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP  Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan “  Her hafta farklı bir organizasyon ile  gönüllere girmeye çalışıyoruz. Bu hafta taze soğan işleyen tarım işçilerimiz ile bir araya geldik. Onlar sabahtan akşama kadar suyun içinde çalışıyorlar. Bizlerde onların bir parçada olsun içlerini ısıtalım ve kendileri ile sohbet edip dertlerini dinleyelim istedik. Kendilerine çay ikram edip çay eşliğinde keyifli bir sohbet yaptık. Tarım, hiç şüphesiz, ona emek veren çiftçiler ve bu uğurda mücadele veren işçiler sayesinde ayakta kalabilir. Bizlerde MHP olarak her zaman onların yanındayız. “Tüm çiftçilerimizin kazançları bol ve bereketli olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274