banner277
banner264

MHP: "Önergemizle, Fethi Sekin ismi ölümsüzleşti"

Fethi Sekin Gençlik Parkı'nın açılmasıyla ilgili açıklama yapan MHP Tire İlçe Başkanı Demirkan, "Önergemiz kabul edildi, Fethi Sekin ismi ölümsüzleşti." dedi.

banner288
MHP: "Önergemizle, Fethi Sekin ismi ölümsüzleşti"
banner291


Şehit Polis Fethi Sekin’in şehadet gününde Tire Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan parka Fethi Sekin isminin verilmesi ile ilgili konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, “İbn-i Melek Mahallesi Samim Uzer Caddesi üzerinde bulunan ve Tire Belediyesi tarafından yapılan parka, İzmir Adliyesi önünde şehit edilen, şehit polis memurumuz Fethi Sekin’in isminin verilmesini istediğimizi MHP’li meclis üyelerimizin imzası ile Tire Belediyesi Meclisine Önerge olarak sunduk. Kahraman Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in isminin verilmesi önergemiz tüm meclis üyelerimizin EVET oyu ile oy birliği ile kabul edildi. Yapılan törenle de Şehit Polis Fethi Sekin ismi verilen parkımızın açılışı yapıldı. Tüm meclis üyelerimize ve parkın yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Demirkan, "Bizde devlet ve millet bekasını korumak için er tükenmez, nefer bitmez, nefes dinmez. Soysuzlara hayat haramdır. Biriz ve de hep güçlüyüz. Şehit Polis Memuru Fethi Sekin tıpkı Hasan Tahsin gibi ateşin üzerine yiğitçe yürümüştür ve bu yürüyüşüyle büyük bir felaketi göğüslemiş, kendi canını hiçe sayarak bir katliamı önlemiştir. Fethi Sekin’e yüce Allah’tan rahmet, polis camiası başta olmak üzere Türk Milleti’ne bağ sağlığı diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274