banner277
banner264

Genç Parti Tire’de teşkilatlanıyor

Cem Uzan’ın Kurucu Genel Başkanı olduğu Genç Parti, Genç siyasetçi Oğuzhan Bacak öncülüğünde Tire’de yeniden teşkilatlanıyor.

banner288
Genç Parti Tire’de teşkilatlanıyor
banner291

Cum Uzan’ın son günlerde yaptığı üst üste açıklamalarla yeniden hareketlenen Genç Parti, Türkiye genelindeki teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırdı. Tire’de gençlerden oluşan bir topluluk Genç Parti Tire Teşkilatını kurmak için harekete geçti. Genç Parti’nin eski İlçe Başkanlarından Atilla Bacak’ın oğlu Oğuzhan Bacak, öncülüğünde bir araya gelen topluluk dün akşam Dere de Kafe’de toplantı düzenledi. Toplantıya Genç Parti İzmir İl Başkanı Koray Günüç ve İl Yöneticileri de katıldı. Genç Parti’nin Tire’deki durumun konuşulduğu toplantıda önemli kararlar alındı. Parti’nin ilçe başkanlığı görevi Oğuzhan Bacak’a verildi. Yeni Başkan Oğuzhan Bacak’ın önümüzdeki günlerde resmi olarak göreve başlayacağı öğrenildi.

OĞUZHAN BACAK KİMDİR?

21.02.1999 yılında Tire’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gökçen İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Tire TAC Temel Lisesi’nde tamamlayarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bitki Koruma bölümünü kazandı ve buradan 2019 yılında mezun oldu. Şu anda çalışma hayatına Yağcılar Tarım LTD ŞTİ’ de işletme müdürü olarak devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276