banner277
banner264

Çıray: “Tire, birincilerin birincisi olacak!”

Aytun Çıray Tire ziyaretinde, “İzmir'de İYİ Parti birinci olacak. Birinciler içerisinde ise Tire en birinci olacak.” Dedi.

banner288
Çıray: “Tire, birincilerin birincisi olacak!”
banner291

Ercan ÇELİK

İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Aytun Çıray, seçim çalışmaları çerçevesinde Tire’yi ziyaret etti. Tire’de esnaf ziyareti yapan Çıray, parti binasını da ziyaret etti. Burada kendisini İYİ Parti Milletvekili Adayı Atakan Duran, İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu ve ilçe yöneticileri karşıladılar.

Parti binasında açıklama yapan Çıray, “Bugün Bayındır’ı ziyaret ettim. Memleketimi gezdim. Sonra Tire’ye geldim. Her 2 ilçede de gördüğüm Türkiye’de yeni bir iktidar ışığının yandığıdır. Ama Tire’de uzun zamandır yürütülen bir çalışma kendi eserini ortaya koymaya başlamış. Bu çok moral verici. Esasen Tire demokrasinin beşiğidir. Yasaklı Doğru Yol yıllarında da, yasaklara karşı koyarak ilk defa belediye başkanı seçen ilçedir Tire. Bana sorarsanız İzmir'de İYİ Parti birinci olacak. Birinciler içerisinde ise Tire en birinci olacak. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Buradan yaktıkları ışığı biz de hep beraber Türkiye’de taşıyacağız. Gece gündüz koşmaya ve millete gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz. Başaracağız, başaracağız, başaracağız.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275