banner277
banner264

CHP’li gençlerden “Sokak Hayvanlarına Umut”

CHP Tire Gençlik Kolları, hayata geçirdiği “Sokak Hayvanlarına Bir Umut” isimli proje kapsamında topladıkları yemleri, Tire Belediyesi Hayvan Barınağı’na teslim etti.

banner288
CHP’li gençlerden “Sokak Hayvanlarına Umut”
banner291

 

Ercan ÇELİK

 

Toplum adına çeşitli projelere imza atan Cumhuriyet Halk Partisi Tire Gençlik Kolları, bu kez de son derece anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Sokak hayvanları için seferber olan CHP’li gençler, yardımseverlerin katkılarıyla toplandıkları yaklaşık 500 kilogram yemi, Tire Belediyesi Hayvan Barınağı’na teslim ettiler.

 

İSRAF ETME, SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIK!

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Tire Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak, “Toplum ve çevre duygularıyla hareket eden insanoğlu hiçbir zaman çevresine ve sosyal yaşama duyarsız kalamaz. Sokak hayvanları için mama oluşturma ve israfı engellemek amacıyla Tire CHP gençli kolları olarak ortaya çıkardığımız bir projedir. Doğayı koruma ve aynı zamanda sahipsiz sokak hayvanlarına besin odakları oluşturmak için ideal bir projedir. Tire CHP gençlik kolları gerek çevre temizliğine katkısıyla, gerekse sokak hayvanlarına sağlıklı besin oluşturma fikriyle 'Sokak hayvanlarına bir umut' adlı projesine pratik ve yeni bir soluk kazandırılmıştır. Bu projemizin yayılması ve halkımız tarafından tanınmasıyla gönüllü sayısının hızla artmasını hedeflemekteyiz. Bu projede emeği geçen gençlik kollarındaki arkadaşlarıma ve bize destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275