banner277
banner264

CHP'li aday adayları Tire'deydi

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Teşkilatı, İzmir 2. Bölge Milletvekili aday adaylarının kendilerini tanıtması için ‘Tanıtım Yemeği’ etkinliği organize etti.

banner288
CHP'li aday adayları Tire'deydi

 Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Teşkilatı, İzmir 2. Bölge Milletvekili aday adaylarının kendilerini tanıtması için ‘Tanıtım Yemeği’ etkinliği organize etti.


Haziran’ın 7’sinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimi öncesinde siyasi partilerde milletvekili aday adaylığı yarışı ve heyecanı devam etmekte. Mart ayı sonu itibarı veya Nisan ayının ilk 2-3 günü itibarı ile netleşecek milletvekilliği aday listelerinde isimlerinin yer alması için kendilerini ve vizyonlarını var güçleri ile tanıtmaya çalışan milletvekili aday adayları, buldukları her fırsatı değerlendirmeye çalışıyor.
Genel seçim heyecanının en çok yaşanacağı kentlerden biri olan İzmir’de de milletvekili aday adaylarında büyük bir heyecan yaşanmakta. İzmir’de güçlü bir oy potansiyeline sahip olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) aday adayları adaylık listesine girme heyecanını en çok yaşayanların başında gelmekte.

2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TİRE’DEYDİ
Tire’nin de içinde bulunduğu İzmir 2. Bölge’den milletvekili aday adayı olan CHP’liler, önceki gün Tire İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen ‘Tanıtım Yemeği’ etkinliğinde boy gösterdi. 14 Mart Cumartesi günü İstasyon Mevkiinde bulunan Belediye Hangar Çok Amaçlı Salonu’nda yapılan ve öğlen saatlerinde başlayan etkinliğe yaklaşık 30 civarında milletvekili aday adayı katıldı.

HER ADAY KENDİ MASASINDA PARTİLİLERE KENDİNİ TANITTI
Aday adayları için salonda çok sayıda masa oluşturuldu. Her aday adayı, stant olarak kullandığı masasında, etkinliğe katılan Tireli delege ve partililere yakında yapılacak olan “ön seçim” öncesi kendilerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışarak, kendilerini desteklemelerini sağlamaya çalıştı.

SARDOĞAN, “LİSTEYE GİREMEYEN PARTİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM ETSİN” DEDİ
Katılımcılara ücretsiz olarak ‘tavuklu pilav, tulumba tatlısı ve ayran’ menüsünden oluşan yemek dağıtıldı. Organizasyonda kısa bir söz alan CHP Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, şunları söyledi;  “Hepiniz ön seçim törenine hoş geldiniz. Genel Merkezimizin aldığı kararla, 20 yıl aradan sonra yeniden ön seçim yapılması kararlaştırıldı. Bu kararın ne kadar önemli olduğunu hepimiz görüyoruz. Bu karar AKP iktidarından kurtulmanın ilk adımıdır. Benim bugün bu salonda bulunanlardan iki isteğim vardır. Birincisi aday adaylarındandır. Aday adaylarının, Mart ayı sonu itibarı ile netleşecek olan adaylık listeleri sonrasında da partileri için var güçle çalışmalarını istiyorum. Kırgınlık ve küskünlük olmamasını istiyorum. Diğer ise CHP’li partililerimdendir. Bu genel seçim bir ‘kurtuluş savaşı’dır. AKP hükümetine karşı verilen bu kurtuluş savaşında hep birlikte bir olmalıyız.” 
‘TANITIM YEMEĞİ’NE KATILA N ADAY ADAYLARI ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU
Adnan Alabay, Ahmet Serdar Değirmenci, Ali Karaege, Atilla Serter, Cemal Erdem, Cemal Topçu, Cevdet Tümtürk, Çetin Altındağ, Dursen Kurt, Ebru Okay, Fatih Filiz, Gürbüz Bal, Gürsoy Taşdemir, Hasan Özcan, Kamil Okyay Sındır, Kızbes Aydın, Mehmet Arısoy, Mehmet Birlik, Mehmet Levent Çılı, Metin Solak, Murat Serdar Koç, Murtaza Çağlar, Nesrin Beykoz, Nevzat Kavalar, Nurgül Uçar Aktuğ, Ömer Bayram, Ömer Deniz Özdemir, Özgür Han, Rıfat Özer, Sinan Sarıküse, Söngül Gök, Şener Akdemir, Özdemir Sökmen, Selma Nalbantoğlu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 04:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274