banner277
banner264

CHP Genel Merkezi’nde Tire’yi temsil edecek

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığı seçimi 7 Kasım’da gerçekleştirilecek. Kurultay Delegesi Görkem Çolak, Ankara’da Tire’yi temsil edecek.

banner288
CHP Genel Merkezi’nde Tire’yi temsil edecek
banner291

Ercan ÇELİK

Koronavirüs salgını sebebiyle ertlenen CHP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı seçimi için tarih belli oldu. 7 Kasım Pazar günü saat 10:00 da yapılacak kongrede kulislerden alınan bilgiye göre tek aday gençlik kolları Genel Başkan yardımcısı Gençosman KİLLİK olacağı belirtiliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Tire ilçe Başkanlığı ise tarihinde ilk kez kurultay delegesi verme sebebiyle kongre heyecanını yaşıyor. Geçen sene yapılan il kongre seçiminde yüksek oy olarak kurultay delegesi olmaya hak kazanan geçen dönem Tire Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak, Ankara’da Tire ilçe Başkanlığı’nı temsil edecek.

ÇOLAK: “GURUR VERİCİ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Görkem Çolak, “CHP Tire ilçe Başkanlığı’nı İzmir’de temsil etmekten sonra Ankara’da temsil etmek ve Ankara’da ilk kez temsil etmek benim için gurur verici. Bunun başlangıcını arkadaşlarım desteğiyle yaptım benden sonraki neslin de devam ettireceğine inanıyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276