banner277
banner264

CHP'de yeni üyelerin rozetlerini Nazlıaka taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanlığı’na 50 yeni üye daha katıldı. Yeni üyelerin rozetini Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka taktı. 

banner288

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanlığı’nda yeni üye katılımları artarak sürüyor. 16 Şubat’ta Tire CHP’ye 30 üye katılmış, bunu 23 Şubat tarihindeki 40 yeni üye takip etmişti. Son olarak 3 Mart tarihinde 50 yeni üyenin daha katıldığı CHP Tire İlçe Başkanlığı, son bir ay içerisinde aralarında çeşitli parti üyeliğinden istifa ederek katılanların da olduğu 120 yeni üyeye daha sahip oldu. Partiye yeni katılanların rozetlerini ise Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka taktı. Önceki gün Tire’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Nazlıaka ilk ziyaretini CHP İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’a yaptı. Burada partlililerle bir araya gelen Nazlıaka, ziyaretin sonunda yeni üyelere rozetlerini taktı. Nazlıaka’ya kendisi de Tireli olan Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ayten Gülsever, CHP İzmir Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan Şenkal gibi isimlerle birlikte çok sayıda yönetici eşlik etti. Rozet töreninin ardından İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’ı tebrik eden Nazlıaka yeni katılan üyelere de katılımlarından ötürü teşekkür etti. Ülkeyi içinde bulunduğu zor koşullarıdan kurtarmanın yolunun Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkmaktan geçtiğini belirtirken Nazlıka; “Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmaktır” dedi.  

ŞENOYAR: ‘CHP BÜYÜK BİR AİLEDİR’

Partiye yeni katılan üyelere rozet takma töreninde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin kuruluşunun partisidir ve bu örgüt kocaman bir ailedir. Cumhuriyet Halk Partili olmak bir ayrıcalıktır. Partimize yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor kendilerini bu onurlu mücadelede yer almalarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum”

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275