banner277
banner264

Atakan Duran’ı, Mansur Yavaş’a benzetti

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İzmir’in tek İYİ Partili Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a benzetti.

banner288
Atakan Duran’ı, Mansur Yavaş’a benzetti
banner291

Gerçek İzmir Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, çarpıcı iddialarda bulunarak mayıs ayında yapılan bir ankette oy oranlarının % 18’e çıktığını ve İzmir’de en az 15 İlçe belediyesini alabileceklerini söyledi. Üye sayılarının 20 bini geçtiğini de söyleyen Kırkpınar verdiği açıklamada Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Mansur Yavaş’a benzettiğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İYİ Partinin İzmir’deki tek Belediye Başkanı. Kendisi Ziraat Mühendisi. İlçesinde endüstri var, sanayi var, tarım var. İlçe çehre değiştiriyor. Büyükşehir belediyesi ile uyumlu çalışıyor. Büyükşehir destek oluyor. Günde ortalama 14 saat çalışıyor. Salih Atakan Duran Başkanımız çalışır iş yapar çok fazla görüntü vermez. Ben kendisini Ankara büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a benzetiyorum.” dedi.

BAŞKAN DURAN “BU ÖVGÜYE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

İYİ Parti İzmir İl Başkanı  Hüsmen Kırkpınar’ın Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı Mansur Yavaş’a benzetmesinin ardından, Başkan Duran konu ile ilgili konuştu. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’a teşekkür eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Tire’de Millet İttifakı adına girdiğimiz seçimlerden başarı ile çıktık. Çıktığımız bu yolda durmadan yorulmadan aşk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İYİ Parti ailesinin bir mensubu olmaktan onur duyuyorum. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin talimatları doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu anlamlı benzetme için İzmir İl Başkanımız Sayın Hüsmen Kırkpınar’a şükranlarımı sunuyorum. Mansur Yavaş bizimde örnek aldığımız bir Belediye Başkanı. Teveccühlerine layık olmaya çalışıyoruz. Sağ olsunlar.” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276