banner277
banner264

Atakan Duran'a sürpriz doğum günü

Seçim çalışmalarına son sürat devam eden Atakan Duran’a sanayi esnafı sürpriz doğum günü yaptı. Akşam saatlerinde bir sürpriz de ilçe teşkilatından geldi.

banner288
Atakan Duran'a sürpriz doğum günü
banner291

Ercan ÇELİK

İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Salih Atakan Duran, 10. Sırada olmasına rağmen, partisinin başarısı için 1. sıradaymışçasına yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bugün Tire sanayisindeki esnafları ziyaret eden Duran, burada sanayi esnafı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Esnafın sorunlarını dinleyen Duran, İYİ Parti’nin çözümlerini aktardı. Bu esnada, Atakan Duran’ın bugün doğum günü olduğunu bilen bir boya atölyesinin çalışanları ise, onun için aldıkları pastayı sundular. Atakan Duran, pastayı üfleyerek, doğum gününü esnaflarla birlikte kutladı ve hatıra fotoğrafı çekildi.

PARTİLİLER DE KUTLADI

Akşam saatlerinde ise Tire Park AVM’de partililerle bir araya gelen Duran’a burada da sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Bu kez pastayı ilçe yönetimi ve partililer getirdiler. Kutlamalarda son derece mutlu olduğu gözlenen Duran, tüm partililere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274