banner277
banner264

“Akşener’i Tire’de ağırlamaktan gurur duyacağız”

İYİ Parti İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, Akşener’in Küçükmenderes mitingi için Tire’yi seçmesinin, Tire’ye verdiği önemin bir göstergesi olduğunu vurguladı.

banner288
“Akşener’i Tire’de ağırlamaktan gurur duyacağız”
banner291

Ercan ÇELİK

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener 10 Haziran 2018 Pazar Günü, miting yapmak üzere Tire’ye gelecek. Program, İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu’nun açıklamasıyla kesinleşti.

Gazetemize konuşan İlçe Başkanı Okuroğlu, “Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, 10 Haziran Pazar günü miting için Tire’ye geliyor. İlçe Başkanlığı olarak miting günü için hazırlıklarımızı başlattık. Sayın Akşener, biri Bakırçay’da biri de Küçük Menderes’te olmak üzere İzmir’de 2 miting yapacak. Küçük menderes mitingi için bizlerin talebi ve Milletvekili adayımız Sayın Atakan Duran’ın ricası üzerine Tire’yi seçti. Kendilerini Tiremizde ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız. Sayın Genel Başkanımızın Tire mitingi için bizlere destek olan Sayın Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Sayın Parti Genel Sekreter ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray ve Sayın İl Başkanı Koray Ükünç’e şahsım ve ilçe başkanlığımız adına teşekkür ediyorum. Mitingimize partili partisiz tüm Tire halkını bekliyoruz.” Dedi.

Mitingin Tire İtfaiye Meydanı’nda Pazar günü saat 17:00 sıralarında başlaması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275