banner277
banner264

AK Parti’den Zafer Bayramına özel kan bağışı

AK Parti, Zafer Bayramı nedeniyle kan bağışı kampanyası düzenledi

banner288
AK Parti’den Zafer Bayramına özel kan bağışı
banner291

Dilek AYVALI -  AK Parti Tire İlçe Teşkilatı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle ilçe binasında Kızılay Ödemiş Şubesi ile kan bağışı kampanyası düzenledi.

30 Ağustos Zafer Bayramı töreninin ardından başlayan kampanyada ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Selman İçelli ve Kadın Kolları Başkanı Mehri Nisa Ünalan kan bağışı yaptı.

Kampanya ile ilgili konuşan AK Parti Tire İlçe Başkanı Selman İçelli, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı böyle anlamlı bir kampanya ile kutlamak istedik. 30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin yakıldığı bir zaferdir. AK Parti Tire İlçe Teşkilatı olarak canlarını bu vatan için feda eden aziz şehitlerimizi, vatan sana kanım feda diyerek anıyoruz. Kan bağışının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. AK Parti Tire Teşkilatı olarak geçmişte de kan bağışı kampanyaları düzenledik. Bugün gerçekleşen bu kampanyamız da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kez daha anlam kazandı. Kampanyamıza katılan partililerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276