banner277
banner264

Ak Parti’de referandum için merkez kuruldu

Ak Parti Tire İlçe Teşkilatı, referandum sürecindeki çalışmaları yönetmek üzere, Gökçe Ok Başkanlığında bir koordinasyon merkezi kuruldu ve görev dağılımı yapıldı.

banner288
Ak Parti’de referandum için merkez kuruldu
banner291

Ercan ÇELİK

 

16 Nisan’da yapılacak olan “Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasa Değişikliği” referandumu için Ak Parti Tire İlçe Teşkilatı çalışmaları başlattı. İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu, seçim çalışmalarını planlamak ve yürütmek üzere bir merkez oluşturdu. Merkezin başkanı İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Gökçe Ok olurken, Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efdal Gül oldu.

Merkezin program sorumlusu, Belediye Meclis Üyesi Selman İçelli, Medya ve İzleme Sorumlusu, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ali Kurtça, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu Ömer Kaya, Mali İşler Sorumlusu, Belediye Meclis Üyesi İsmail Tapkın, Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu da Emre Tüfenkçi oldu.

SKM Başkanı Gökçe Ok, basına yaptığı yazılı açıklamada, ilçe seçim koordinasyon merkezi ve görev dağılımıyla ilgili bilgi verirken, referandum sürecindeki tüm faaliyetleri ve gelişmeleri düzenli olarak basın ile paylaşacaklarını belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275