banner277
banner264

Tire Ticaret Odası’ndan hastaneye destek

Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı ve Başkan Yardımcısı Bahaettin Oktav, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi  Op. Dr. Fatih Hayali’yi ziyaret ettiler.

banner288
Tire Ticaret Odası’ndan hastaneye destek
banner291

Ercan ÇELİK

Pandemi sürecinde Tire Devlet Hastanesi’ne tıbbi sarf malzemesi desteğinde bulunan Tire Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı ve Başkan Yardımcısı Bahaettin Oktav, Başhekim Fatih Hayali’yi makamında ziyaret ettiler.

Başhekim Hayali, Tire Ticaret Odası’na desteklerinden dolayı teşekkür ederken, ziyaretle ilgili konuşan Başkan Delikanlı, “Pandemi sürecinde canla başla çalışan tüm doktorlarımıza, hemşirelerimize ve sağlık personelimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Son haftalarda vaka sayılarındaki düşüşü net bir şekilde gözlüyoruz. Bu hepimiz için sevindirici bir tablo. Alınan önlemlerin yanı sıra Tire Devlet Hastanesi’nin titiz çalışmalarının da bu süreç de önemli rol oynadığını biliyoruz. Sayın Başhekimimiz Fatih Hayali’nin nezdinde, tüm hastane çalışanlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Tire Ticaret Odası olarak, hastanemize her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276