banner277
banner264

Trafik ekiplerinden sürücülere bayram çikolatası

Türkiye’nin dört bir yanından Muğla’ya Ramazan Bayramı tatili için araçları ile gelen sürücülere bayramın ilk günü Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri tarafından ceza yerine çikolata ikram edildi.Muğla Bölge Trafik Müdürlüğü...

banner288
Trafik ekiplerinden sürücülere bayram çikolatası
banner291

Türkiye’nin dört bir yanından Muğla’ya Ramazan Bayramı tatili için araçları ile gelen sürücülere bayramın ilk günü Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri tarafından ceza yerine çikolata ikram edildi.

Muğla Bölge Trafik Müdürlüğü ekipleri tarafından Muğla’nın değişik giriş noktalarında trafik akışını yönlendiren ekipler, aynı zamanda uzun yoldan gelen sürücüler için mola noktası oluşturuyor. Ekipler sürücülerin bayramını kutlarken, çikolata, kolonya ve trafik kurallarını içeren broşür dağıtımı yaptılar. Yolcu otobüslerinde şoförler trafik kurallarını uymaları yönünde uyarılırken, yolculara da sürücünün hatası durumunda ilgili kurumlara bildirmeleri istendi.

Muğla’nın değişik noktalarındaki uygulama noktalarında gün boyunca devam eden denetim ve vatandaşlar ile bayramlaşma uygulaması esnasında sürücülere dönüş yolunda da dikkatli gitmeleri yönünde uyarılar yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274