banner277
banner264

Kurtuluş’ta önce iftar, sonra Ramazan eğlencesi

Salihli Belediyesinin geleneksel Ramazan etkinlikleri kapsamında Kurtuluş Mahallesinde mahalleli önce iftar sofrasında bir araya geldi ardından da Ramazan eğlencesinde buluştu.Kurtuluş Fevzi Lütfü Karaosmanoğlu İlkokulu bahçesinde kurulan iftar...

banner288
Kurtuluş’ta önce iftar, sonra Ramazan eğlencesi
banner291

Salihli Belediyesinin geleneksel Ramazan etkinlikleri kapsamında Kurtuluş Mahallesinde mahalleli önce iftar sofrasında bir araya geldi ardından da Ramazan eğlencesinde buluştu.

Kurtuluş Fevzi Lütfü Karaosmanoğlu İlkokulu bahçesinde kurulan iftar sofralarında oruçlarını açan vatandaşlar, sahnelenen etkinliklerde geleneksel ramazan kültürünü yaşadı. Çocuklara çeşitli hediyelerin ve pamuk şekerlerinin dağıtıldığı etkinlikte, Hacivat-Karagöz, Tasavvufi Müziği, tiyatro oyunu gösterileri ve yarışmalar ile keyifli bir ramazan akşamı geçirdi.

Mübarek Ramazan ayının manevi huzurunda bir araya gelmenin sevincini yaşadığını söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda programa katılan herkesin Ramazan ayını tebrik ederek, “Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.

Kurtuluş Mahallesinde düzenlenen programa ise Belediye Başkanı Zeki Kayda, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ayhan Gezdir, belediye daire müdürleri ve personeli, çocuklar ve mahalle sakinleri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276