banner277
banner264

Başkan Ferit Karabulut: İstihdam oluşturan her yatırımcı baş tacımızdır

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 50 kişiye istihdam sağlayan özel bir mermer işletmesinin iftar yemeğine katılan Başkan Ferit Karabulut, ’’İstihdam oluşturan herkes baş tacımızdır’’ dedi.Altıntaş ilçesinin son dönemde tekstil,...

banner288
Başkan Ferit Karabulut: İstihdam oluşturan her yatırımcı baş tacımızdır
banner291

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 50 kişiye istihdam sağlayan özel bir mermer işletmesinin iftar yemeğine katılan Başkan Ferit Karabulut, ’’İstihdam oluşturan herkes baş tacımızdır’’ dedi.

Altıntaş ilçesinin son dönemde tekstil, mermer ve farklı alanlarda yatırımcılar için cazibe merkezi haline geldiğini belirten Başkan Karabulut, ’’Ulaşım itibarıyla oldukça uygun bir konumda olan ilçemize tüm girişimcilerimizi bekliyorum. Hedefimiz farklı kollarda iş yerleri açıp vatandaşlarımıza istihdam sahası oluşturmak. Böylece göç veren değil göç alan ilçe durumuna gelmeyi hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Zafer Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte ilçemize geriye dönüşlerin balaması ve nüfusumuzun her geçen yıl artmasını bekliyoruz. Verimli tarım arazileri, bölgenin en kaliteli buğdayının yetiştiği ilçemizde tarım alanında da yeni projelerin takipçisiyiz’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Ferit Karabulut, yemek sonrası işletme sahibine Altıntaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencilerinin yaptığı Zafertepe Şehit Sancaktar Anıtı’nın tablosunu hediye etti. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275