banner277
banner264

Altıntaş’ta güvenlik güçlerine iftar

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Hakim, Savcı, Jandarma ve Emniyet personelleri için Belediye Başkanı Ferit Karabulut tarafından iftar yemeği organizasyonu yapıldı.Başkan Karabulut, Altıntaş Belediyesi Düğün Sarayı’nda düzenlenen iftar...

banner288
Altıntaş’ta güvenlik güçlerine iftar
banner291

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Hakim, Savcı, Jandarma ve Emniyet personelleri için Belediye Başkanı Ferit Karabulut tarafından iftar yemeği organizasyonu yapıldı.

Başkan Karabulut, Altıntaş Belediyesi Düğün Sarayı’nda düzenlenen iftar yemeği organizasyonunda yaptığı açıklamada, ’’Jandarma ve Emniyet Teşkilatı mensuplarımız vatandaşlarımızın huzuru için özverili çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Savcılarımız, hakimlerimiz adaletimizin sarsılmaz temsilcileri. Bugün onlar ve aileleriyle birlikte bir araya gelmekten dolayı gurur duyduğumu belirtmek isterim. Rabbim hizmetlerinde yar ve yardımcıları olsun’’dedi.

Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, yaptığı açıklamada, ’’Hakim ve Savcı arkadaşlarımızla birlikte,Jandarma ve Emniyet personellerimiz için düzenlenen iftar programında bir araya geldik. Yemek organizasyonu için Belediye Başkanımız Ferit Karabulut’a teşekkür ediyorum. Rabbim kabul eylesin’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276