banner277
banner264

Travel Turkey Fuarı’nda Kapanışı Tire Yaptı

Bu yıl 15.si düzenlenen Türkiye’nin en büyük turizm platformu Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nın son gününe Tire damga vurdu. Tire Belediyesi Tarihi Bandosu fuarın son gününde ziyaretçilere unutulmayacak bir konser verdi.

banner288

Konser için hazırlıklarını tamamlayan Tarihi Tire Belediye Bandosu ilk olarak Tire Belediyesi standının önünden başlayarak fuar alanında marşlar eşliğinde tur attı. Renkli görüntülerin oluştuğu fuar alanında herkes Bandonun marşlarına eşlik etti.  Fuar girişinde konserine başlayan bando, ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşattı. İzmir marşı ile coşan ziyaretçiler,  Tire Belediyesi Halk Oyunları Antrenörü Ahmet Köyük’ün harmandalı performansına eşlik ettiler.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Tarihi Tire Belediye Bandomuz fuarın son gününde ziyaretçilere harika bir konser verdi. Fuar boyunca ilçemizi her yönü ile en iyi şekilde tanıttığımıza inanıyorum. Tire için ileriye yönelik güzel bir tanıtım oldu. Emeği geçen herkesi kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276