banner277
banner264

Tireli güzel, yarışmadan elendi

Ekranların ilgi gören programlarından biri olan ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında yer alan Tireli genç kız Melike Çamlıoğlu, 26 Şubat tarihindeki eleme gecesi bölümünde jüriden en düşün puanı alarak yarışmaya veda etti.

banner288
Tireli güzel, yarışmadan elendi
banner291


Daha çok bayanlar olmak üzere, ilgiyle takip edilen, Tv 8’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı moda yarışmasının halen devam etmekte olan son etabında, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ‘Sanat Yönetimi’ bölümü okuyan Tireli genç kız Melike Çamlıoğlu da yarışmacı olarak yer almaktaydı.

Bir süre bu yarışmada boy gösteren ve tüm Türkiye’de tanınan Çamlıoğlu, 26 Şubat 2016 Cuma akşamı yayınlanan eleme gecesi bölümünde jüriden en düşük puanı alan isimlerden biri oldu. Arkadaşları tarafından elenmesi için ismi verilen üç yarışmacı; Bahar Candan, Esin Çepni ve Melike Çamlıoğlu yeniden jüri karşısına çıktı. Jürinin karşısına çıkan üç isim arasından jüri elenmesi için Melike Çamlıoğlu ismini verdi ve gecenin sonunda yarışmaya ve hayallerine veda eden yarışmacı Melike Çamlıoğlu oldu. Böylelikle Tireli genç kızın moda yarışmasındaki macerası sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275