banner277
banner264

Tire Süt Kooperatifi’nden En Tatlı Yarışma : Süt Bebebeğim

Sağlıklı ve güvenli ürünleriyle üreticiyle tüketiciyi doğrudan buluşturan Tire Süt Kooperatifi, çocuklara yönelik “Süt Bebeğim” yarışması başlattı.

banner288
Tire Süt Kooperatifi’nden En Tatlı Yarışma : Süt Bebebeğim
banner291

Kooperatifin facebook sayfası üzerinden başlatılan yarışmaya aileler çocuklarının Tire Süt şişesiyle süt içerken fotoğraflarını göndererek katılıyor. https://www.facebook.com/tiresut.kooperatifi.75?fref=ts linkinden ulaşılan sayfada yapılan güzellik yarışmasında her ayın süt bebeklerini facebook üzerinden seçerek yayınlanıyor.

 

Yarışma iki kategoride gerçekleşecektir; Kız çocuklar ve erkek çocuklar ayrı ayrı değerlendirilecektir. Yarışma her ayın 1. Günü saat 13.00’ da başlayıp, 15. Günü saat 13.00’ da son bulacaktır. Yarışmanın kazananı beğenilere göre belirlenecektir. 1 beğeni bir oy sayılacaktır.

 

Yarışmaya katılım şartları; 1-5 yaş arası kız ve erkek çocuklar arasında düzenlenecek olan yarışmaya, çocuğunuza ait Tire Süt Kooperatifi markalı sütleri ile çekilmiş fotoğraflarını facebook üzerinden mesaj atarak katılabilirsiniz. Yarışmaya fotoğraf gönderen katılımcı fotoğrafın Tire Süt Kooperatifi Facebook adresinde yayınlanmasını kabul etmiş ve kullanım haklarını devretmiş sayılacaktır.

Kazananları sürpriz hediyeler bekliyor…

Örnek fotoğraflar aşağıdadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275