banner277
banner264

Halk Eğitim Sergisi göz doldurdu

Tire Halk Eğitimi Merkezi sene sonu sergisi açılış töreni yapıldı. Sergi açılışına Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve eşi Ceylan Tanrıseven, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkut ile çok sayıda vatandaş katıldı.  Kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri göz doldurdu.

banner288
Halk Eğitim Sergisi göz doldurdu
banner291

Açılış öncesi okul öncesi miniklerin gösterisi ve Denizli bölgesinden halk oyunları gösterileri sunuldu. Açılış konuşmasını yapan Merkez Müdürü Turhan Eke, merkezin sene içi faaliyetleri anlattı ve “Gerçekleştirilen bu faaliyetlere her türlü desteği veren Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkut’a teşekkürü borç biliyorum” dedi.

TİRE’NİN TANITIMINA KATKI

Kaymakam Tanrıseven, “Yaygın eğitimde birçok alanda faaliyette bulunan Halk Eğitimi Merkezimiz Tire’nin tanıtımı ve yetişkin eğitiminde ciddi adımlar atmıştır. Merkez Müdürü Turhan Eke’nin nezdinde emeği geçen ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sergi açılışı ve stantların gezilmesinin ardından Kaymakam Tanrıseven, Merkezde görev yapan öğretmen, usta öğretici ve öğrencilerle sohbet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276