banner277
banner264

Tire Lokantacılar Odası’nda Ali Karadağ dönemi

Tire Lokantacılar Odasının genel kurulu gerçekleştirildi. Seçime kırmızı listeyle katılan Tevfik Ali Karadağ Lokantacılar Odası’nın yeni başkanı oldu.

banner288

Tire Lokantacılar, Börekçiler ve Kebapçılar Odası’nın genel kurulu gerçekleştirildi. 3 adaylı girilen başkanlık seçiminin kazananı Tevfik Ali Karadağ oldu. Büyük bir coşku ve heyecan içinde geçen genel kurulda 220 oy kullanıldı. Kırmızı listeyle seçime giren Ali Karadağ 78 oy ile Lokantacılar Odası’nın yeni başkanı oldu. Karadağ’ın rakiplerinden Necat Sertdemir 75 oy, Mutlu Sayar ise 65 oy alırken 2 oy da geçersiz sayıldı. Seçimlerin ardından tebrikleri kabul eden Karadağ, daha sonra ekibiyle birlikte Tire sokaklarında zafer turu attı. Çarşı esnafına teşekkür ziyaretinde bulunan Karadağ, esnaflar tarafından ilgiyle karşılandı. 

“LOKANTACILAR ODASI ÇAĞ ATLAYACAK”
Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan yeni başkan Tevfik Ali Karadağ, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Karadağ, yaptığı konuşmada şu cümlelere yer verdi; “Ekibime, listeme, üyelerimize, bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için diyorum. Yeni dönemde Lokantacılar Odası çağ atlayacak”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276