banner277
banner264

Şehit Annesine En Özel Kutlama

Tire Çağdaş Anadolu Koleji’nde özel konukların olduğu Anneler Günü Programı düzenlendi. Şehit Mehmet Çağlar Bölük’ün Annesi Kezban Bölük’ün Onur Konuğu Programa, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven de katıldı.

banner288
Şehit Annesine En Özel Kutlama
banner291

Anneler günü programında söz alan Okul Müdürü Necdet Salıcı, “Şehit Mehmet Çağlar Bölük’ün annesi aramızda” kendilerini sahneye davet etti. Şehidimizin annesi Kezban Bölük ve babası Salih Bölük’ün sahneye çıkması salonda duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

KAYMAKAM TANRISEVEN “BENİ EVLADINIZ KABUL EDİN”

Şehit Ailesinin yanına gelen Kaymakam Tanrıseven Şehidimizin annesinin ellerini öperek kendilerine Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler verdi. Kaymakam Tanrıseven, Kezban Bölük’e “Beni de bir evladınız kabul edin, bir ihtiyacınız olduğunda her zaman, hiç çekinmeden lütfen beni haberdar edin. Devletimiz bütün kurumlarıyla emrinizdedir” dedi.

Daha sonra hazırlanan Anneler günü pastasını Kaymakam Tanrıseven ve şehit annesi Kezban Bölük tarafından birlikte kesildi. Törene Tire İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erol Koyuncu’nun yanı sıra misafirler ve veliler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276