banner277
banner264

Öztürk: “Çiçek getirmeyin, Ayaz’a destek olun!”

Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk, kendisine yapılacak ziyaretlerde çiçek getirilmemesini bunun yerine SMA hastası Tireli Mehmet Ayaz’a destek olunmasını istedi.

banner288
Öztürk: “Çiçek getirmeyin, Ayaz’a destek olun!”
banner291

Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk, göreve gelir gelmez ilk mesaisini idari binada yaptı. Burada kooperatif çalışanlarıyla tanışan Öztürk ve ekibi, çalışanlarla çay içip, sohbet etti.  

Önümüzdeki günlerde Kooperatifte devir teslim töreninin yapılmasının ardından çalışmalara süratle başlanacağı söylendi.

Tire Süt Kooperatifi’nden yapılan açıklamada devir teslim töreninin ardından Başkanlık makamına yapılacak olan ziyaretlerde hediye ve çiçek kabul edilmeyeceği, bunun yerine Tire’de ikamet eden Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası Mehmet Ayaz Sındıraç’a bağış yapılması istendi. Sındıraç ailesinin kooperatife koyacağı kumbaraya bağışlar yapılabilecek.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk; “Bugün itibari ile kooperatifimiz idari binasına gelerek ‘bismillah’ deyip işimize başladık.  Bugünü sadece Kooperatif çalışanlarımızla tanışmaya ayırdık. Onlarla çay içip, sohbet ettik. Kısa süre sonra bir devir teslim törenimiz olacak. Mahmut Başkanımızdan görevi devralıp süratle çalışmalarımıza başlayacağız. Bu süreçte bizlere ziyarete gelecek olan dostlarımızdan bir ricamız olacak. Bildiğiniz gibi Tire’de Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası Mehmet Ayaz bebeğimiz var. Mehmet Ayaz’ın iyileşmesi için uzun süredir bağış toplanıyor. Bu süreçte bizimde Ayaz bebeğe bir katkımız olsun istedik. Ayaz’ın ailesi ile görüşerek idari binamıza bir bağış kumbarası koymalarını istedik. Onlarda çok mutlu oldular. Siz dostlarımızdan ricamız, lütfen ziyarete gelirken çiçek getirmeyin. Bunun yerine aynı miktarı Ayaz bebeğe bağış yapabilirsiniz. İnşallah Ayaz bebek için bir an önce istenen rakam toplanır ve yavrumuz sağlığına kavuşur.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276