banner277
banner264

Mutlu Sayar adaylığını açıkladı

Tire’de uzun yıllar pastanecilik sektöründe hizmet veren Victoria Pastanesi sahibi Mutlu Sayar, Lokantacılar, Kebapçılar ve Börekçiler Odası’na başkan adayı oldu.

banner288
Mutlu Sayar adaylığını açıkladı
banner291

Tire Lokantacılar, Kebapçılar ve Börekçiler Odası önümüzdeki günlerde genel kurula gitmeyi hazırlanıyor. Seçimli gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesi Victoria Pastanesi sahibi Mutlu Sayar başkan adaylığını açıkladı. Sektörde birbirinden deneyimli isimlerle güçlü bir liste hazırladıklarını söyleyen Sayar, yönetim listesini de açıkladı. ‘Değişim Şart’ sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Mutlu Sayar, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi;

“Değişim şart sloganıyla, genç dinamik ve mütevazi bir kadroyla yola çıktık. Odamızda biriken, kronik hale gelen sorunları çözmek için gönül birliğiyle hep birlikte bu yola baş koyduk.  Göreve geldiğimiz takdirde gerçekleştirmeyi planladığımız bir çok proje var. Bunlardan en önemlisi üyelerimizin ham madde ve ambalaj maliyetlerini önemli ölçüde düşürmeye yönelik girişimlerimiz oluşturuyor. Seçimlere sayılı günler kaldı. Bizler ayrıştırmadan yana değil birleştirmeden yana olacağız. Bu düşüncelerle seçime katılacak olan diğer adaylarımıza da başarılar diliyorum. Sandıktan çıkan sonuç ne olursa olsun kazanan odamız olsun.”

Mutlu Sayar’ın yönetimi şu isimlerden oluşuyor;

YÖNETİM ASİL

Mutlu Sayar, Gürkan Yenen, Muhammed Eryılmaz, Zafer Demiralay, Erbil Bedih, Asil Yazıcı, Sercan Elmas

YÖNETİM YEDEK

Hakan Memişoğlu, Ahmet Yıldırım, Fatih Alpay, Abdullah Köstekoğlu, Hayrullah Özkul, Ayhan Toran

DENETİM ASİL

Özkan Akdoğan, Tuna Biçer, Şeref Öztürk

DENETİM YEDEK

Okan Erçel, Kazım Ölçüm, Reyhan Filiz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274