banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven’den Resmi Kurumlara Ziyaret

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven bu sabah resmi kurumlara süpriz ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde Kaymakam Tanrıseven, kurumlardan bilgi aldı, vatandaşları dinledi.

banner288
Kaymakam Tanrıseven’den Resmi Kurumlara Ziyaret
banner291

”GÜLERYÜZLÜ HİZMET VERELİM”
Kaymakamlık birimleri, Mal Müdürlüğü ve İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, Kurum amirlerinden bilgiler aldı. Tanrıseven, ziyareti sırasında çalışanlar ve vatandaşlar ile sohbet etti. 
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, kurumlarda görevli çalışan personele “Vatandaşlara hoşgörü ve güler yüzlü hizmet verelim” şeklinde tavsiyede bulundu. 
Karşılarında Kaymakam Tanrıseven’i gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Resmi dairelere işleri için gelen vatandaşlar, Kaymakam Tanrıseven’e gösterdiği ilgi için teşekkür ettiler.
 

YENİ KİMLİKLERE BÜYÜK İLGİ
Nüfus Müdür Vekili  Murat Kahyaoğlu ziyarette Kaymakam Tanrıseven’e yaptıkları işlemler hakkında bilgi verdi. Buna göre, 2018 yılı içerisinde İlçe Nüfus Müdürlüğüne yapılan başvurular sonucu, bugün tarihi itibari ile 242 adet pasaport yenilemesi, 695 Yeni Sürücü Belgesi ve 6338 adet Yeni Kimlik Belgesi düzenleme işlemleri yapıldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276