banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven Ramazan Bayramı Öncesi Vatandaşlarla Buluştu

Tireli vatandaşlarımızın sorun ve dileklerini dinlemek için Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlarla buluştu. Kaymakam Tanrıseven “Vatandaşımız her zaman birinci önceliğimizdir” dedi.

banner288
Kaymakam Tanrıseven Ramazan Bayramı Öncesi Vatandaşlarla Buluştu
banner291

Halkın yoğun ilgi gösterdiği buluşma hayli sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Tanrıseven, vatandaşlarla tek tek ilgilenip, çocuklara hediyeler dağıttı. Vatandaşların eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan alt yapı hizmetlerine değin çeşitli konularda sorun ve isteklerini dinleyen Kaymakam Tanrıseven kurum amirlerine yardımcı olunması talimatı verdi.


KAYMAKAM TANRISEVEN ”RAMAZAN BAYRAMINI HUZURLA KARŞILIYORUZ”
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Tireli vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Tanrıseven ”Ramazan ayı bolluk, bereket ve huzur ayıdır. Bizler de inşallah Ramazan Bayramının huzurlu geçmesi için ilgili kurumları seferber edeceğiz” dedi.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda gerçekleşen buluşmada Kaymakam Tanrıseven, toplantıda vatandaşlara “Bizler sizin için, halkımızın refahı ve huzuru için buradayız” diyerek devletimizin her türlü imkanları ile vatandaşlarımızın hizmetinde olduklarını ifade etti.
Halkla buluşmaya katılan vatandaşlar Kaymakam Tanrıseven’e ilgisinden dolayı teşekkür etti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275