banner277
banner264

Kaymakam Çobanoğlu’nun 19 Mayıs mesajı

Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na ilişkin açıklama yaptı. 

banner288
Kaymakam Çobanoğlu’nun 19 Mayıs mesajı
banner291

Tüm dünyayı saran koronavis (COVİD-19) salgını nedeniyle bu yıl 19 MAYIS’ın meydanlarda kutlanamadığına dikkat çeken Çobanoğlu, açıklamasında 19 Mayıs’ın önümüzdeki yıllarda daha coşkulu bir şekilde kutlanacağını belirtti. Çobanoğluı, açıklamasında şu cümlelere yer verdi;

"Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, Mustafa Kemal Atatürk tarafından 19 Mayıs 1919'da Samsun'da bağımsızlık ateşinin yakıldığı günün 101. yıldönümünde, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı bir kez daha kutlamanın onurunu yaşıyoruz.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle bu yıl gençlerimizle birlikte kutlayamadığımız bayramımızı, önümüzdeki yıllarda büyük bir coşkuyla hep birlikte kutlayarak gençlerimizin sevgi, barış ve huzur içinde, kardeşlik duygularıyla her günü bir bayram coşkusuyla yaşamaları en büyük arzumuzdur.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını ve bütün Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyor; geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve Tire'li hemşerilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276