banner277
banner264

Falakalı, görme engelli sporcuyu ziyaret etti

AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Türkiye Şampiyonu görme engelli sporcu Enver Kala ile bir araya geldi.

banner288
Falakalı, görme engelli sporcuyu ziyaret etti
banner291

Yaşadığı görme engeline rağmen; düzenli, disiplinli çalışma sistemiyle örnek bir çaba ortaya koyan ve Türkiye Şampiyonlukları ile sayısız dereceye sahip olan Enver Kala ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Falakalı, başarılı sporcuyu tebrik ederek hediye takdiminde bulundu.

Başkan Falakalı, engelli bireylerin sporla ve sanatla ilgilenerek hayata katılmalarından son derece memnun olduklarını belirterek, “ülke çapında ilçemizin adını duyuran Enver kardeşimizle gurur duyuyoruz. Başarıları bizim için çok kıymetli. Azmiyle, çalışkanlığıyla İlçemizde bulunan engelli kardeşlerimize de örnek olduğunu düşünüyoruz. Biz her koşulda Enver kardeşimizin yanında olmak, ihtiyacı olan her konuda destek vermek istiyoruz. Tire’de yaşayan diğer engelli vatandaşlarımızın da sportif faaliyetlere katılarak, yaşamdan keyif almalarını ve başarılı olmalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274