banner277
banner264

Erçin Doğer, Berberler Odası Başkan Adayı oldu

Tireli Berber Erçin Doğer, Şubat ayında yapılacak olan Berberler ve Kuaförler Odası genel kurulunda Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

banner288
Erçin Doğer, Berberler Odası Başkan Adayı oldu
banner291

Tire’de Cumhuriyet İlkokulu altında bulunan Karizma Erkek Kuaförü işletmecisi Erçin Doğer, Berberler ve Kuaförler Odası’na Başkan Adayı oldu.

İlçedeki berber ve kuaför salonlarını ziyaret ederek seçim çalışmalarını başlatan Erçin Doğer, adaylığıyla ilgili resmi açıklamasını bugün yaptı. Listesindeki yönetim ve denetim kurulu adaylarıyla birlikte HaberTire Gazetesi’ni ziyaret eden Doğer, 21 Şubat’ta yapılacak olan oda seçimlerinde aday olduğunu resmi olarak duyurdu. Berber ve kuaförlerden oluşan güçlü bir listeyle seçime hazır olduklarını dile getiren Doğer, yönetimindeki isimleri de açıkladı. Çocuk yaştan bu yana sektörün içinde olduğunu, sektörün sorunlarını ve ihtiyaçlarını iyi bildiğini belirten Doğer, bu yola berber ve kuaför esnafına hizmet etmek için çıktıklarını ve bilgi birikimi sağlam kadrosu ile üyelere hizmet etmek için tüm adımları atacağının sözünü verdi.

Erçin Doğer’in listesi şu isimlerden oluşuyor;

YÖNETİM KURULU

Erçin Doğer

Engin Eskicioğlu

Hasan Civan

Halil Akar

Nurcan Evcil

Hüseyin Akkaş

Semih Akel

DENETİM KURULU

Saadet Yanık

Sema İbik

Ayfer Kentli

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276