banner277
banner264

Delikanlı Ticaret, kadın çalışanlarını unutmadı

Tireli iş insanları Mehmet Nadir Delikanlı, Nalan Filiz ve Ahmet Delikanlı, Kadınlar Günü'nde, kadın çalışanlarını unutmadı. 

banner288
Delikanlı Ticaret, kadın çalışanlarını unutmadı
banner291

Ercan ÇELİK

Tire'nin köklü firmalarından biri olan ve Beko, Bellona, Honda gibi markaların Tire'deki yetkili satıcısı olan Delikanlı Ticaret, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, kadın çalışanlarını unutmadı. 
İnsan kaynakları politikalarıyla, uluslararası kurumsal şirketleri aratmayan Delikanlı Ticaret'in sahipleri Mehmet Nadir Delikanlı, Nalan Filiz ve Ahmet Delikanlı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, tüm mağazalarında çalışan kadınları tek tek ziyaret ettiler. Ziyaretlerde kadın çalışanlara çiçek takdim eden ortaklar, hepsiyle de hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi. 

Kadınların iş yaşamındaki yerinden bahseden Mehmet Nadir Delikanlı, "Biz erkekler sadece iş dünyasında mücadele verirken, çalışan emekçi kadınlar, iş dünyasının yanında bir de ev işleriyle mücadele ediyorlar. Tarih, her alanda sayısız başarılar elde eden pek çok kadınla doludur. Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276