banner277
banner264

Büyükkale halkından Muğla’ya nakdi yardım

Tire’ye bağlı Büyükkale Köyü’nde yaşayan vatandaşlar, son yangınlarda zarar gören vatandaşlar için kendi aralarında nakdi yardım topladı. Toplanan yardımlar önceki gün Ziraat Bankası’nda açılan yardım hesabına yatırıldı.

banner288
Büyükkale halkından Muğla’ya nakdi yardım
banner291

Büyükkale Köyü Muhtarı Necdet Küçük, geçtiğimiz haftalarda Muğla’da yaşanan yangınlarda mağdur olan vatandaşlar için yardım çağrısında bulunmuş, köy halkı ise kısa süre içinde kendi arasında nakdi yardım toplamıştır. Muhtar Necdet Küçük, toplanan paraları önceki gün Ziraat Bankası Tire Şubesi’ne götürerek Muğla Valiliği’nin açtığı yardım hesabına yatırdı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan köy muhtarı Necdet Küçük;

Büyükkale Muhtarlığı olarak Büyükkale halkımızdan ülkemizin çeşitli bölgelerinde çıkan yangınlardan mağdur olan vatandaşlarımıza nakdi yardım topladık. Bu yardımları Muğla Valiliği afet yangından zarar görenlerin hesap numarasına yatırdık.

Allah bir daha ülkemizin hiçbir yerine böyle yangın göstermesin. Mağdur olanlara geçmiş olsun.

Büyükkale Muhtarı olarak değerli köy halkıma yapmış oldukları yardımlardan dolayı şükranlarımı sunar teşekkürlerimi borç bilirim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275